حضور بانک ملت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

حضور بانک ملت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

بانک ملت با عاملیت بنیاد ملت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و فعالیت در حوزه حفظ محیط زیست، با هدف تقدیر از محیط بانان و حمایت از گونه های در معرض خطر در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور پیدا می کند.
 به گزارش روابط عمومی بنیاد ملت،  نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
بر این اساس در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.
گفتنی است پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی از تاریخ 10 تا 13 اسفند ماه برگزار می گردد. همچنین غرفه بنیاد ملت در سالن شماره 13 این نمایشگاه واقع شده و از علاقه مندان دعوت می کنیم تا با حضور خود در این غرفه از فعالیت های بنیاد در حوزه محیط زیست دیدن نمایند.