افتخار بانک ملت؛ حمایت وحضور جدی در عرصه کتاب و کتابخوانی

افتخار بانک ملت؛ حمایت وحضور جدی در عرصه کتاب و کتابخوانی

عضو هیات مدیره بانک ملت در آئین اختتامیه دومین جشنواره پایتخت کتاب ایران و روستاها و عشایر دوستدار کتاب، مشارکت همه جانبه بانک ملت در امر مقدس کتاب خوانی را عامل مهمی در پیشرفت جامعه دانست.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملت، سید حسن روستا عضو هیات مدیره بانک ملت در مراسم معرفی دومین پایتخت کتاب ایران و روستاها و عشایر دوستدار کتاب که با حضور اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهوری، علی جنتی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مقامات کشوری برگزار شد، بیان کرد: بانک ملت افتخار دارد که نام زیبای ملت را همراه دارد و حضور بانک ملت در عرصه فرهنگی بخصوص امر مقدس کتاب خوانی باعث افزایش دانایی و پیشرفت کشور می شود.
بر اساس این گزارش سید حسن روستا با اشاره به حضور و مشارکت چشمگیر بانک ملت در همه نهادهای کشور بیان کرد:
افتخار ما این است که با جدیت رسالت اجتماعی مان را انجام دهیم. از جمله این رسالت ها می توان به امر مدرسه سازی در وزارت آموزش و پرورش، ساخت خانه های بهداشت و خانه های دانشجویی در وزارت بهداشت، خرید نقدی گندم کشاورزان در وزارت کشاورزی اشاره کرد.
وی از اختصاص یک میلیارد ریال به یکصد روستای کشور برای خرید کتاب خبر داد و گفت: افتخار بانک ملت در عرصه جدید و دوران فعالیت دولت تدبیر و امید، این است که در امر مقدس کتاب و کتابخوانی در کنار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور فعال دارد.
روستا اعلام کرد که بانک ملت با حمایت شخص مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، در سال آینده گزارش خوبی از مشارکت در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در کشور ارائه خواهد کرد.
وی با بیان این نکته که کشور نیازمند افزایش دانایی برای رسیدن به توسعه و پیشرفت است، اعلام کرد که بانک ملت تمام تلاش خود را در این زمینه به کار خواهد گرفت و همچنین بانک برای حمایت از طرح های برگزیده کتابخوانی در شهرها و روستاها به عاملیت بنیاد ملت، آمادگی کامل خود را اعلام می کند.